Pasakas.net
Kriss Deiviss

Kriss Deiviss
Ierunājis hameleonu Kallumu

Krisam ir 41 gads, un viņš dzīvo Četemā, Kentā. Deviņu gadu vecumā viņam atklāja deģeneratīvu acu slimību Retinitis Pigmentosa, un tagad viņš spēj atšķirt tikai kontūras spilgtā apgaismojumā. Kopā ar sievu un biznesa partneri Fionu Baknoru Krisam ir veiksmīgs bizness, uzņēmums Wicked Waists, kas ražo pēc pasūtījuma gatavotu apģērbu.

„Mūsu biznesa attiecības ir lieliskas, jo mēs esam ļoti pozitīvi noskaņoti un neuzskatām, ka kaut kas būtu neiespējams, ir tikai šķēršļi, kas mums kopīgi jāpārvar, un to mēs darām, strādājot kopā."

„Manas redzes pavājināšanās ir izmainījusi mūsu strādāšanas veidu. Tā kā es vairs neredzu pietiekami labi, lai skicētu, es bieži nāku klajā ar idejām par dizainu un stāstu par tām Fi, kura tad uzzīmē dizainu. Mums abiem ir vizuālā iztēle, un Fi iztēlē redz tieši to, ko es stāstu. Viņa uzmodelē manas idejas un pēc tam rada no tām apģērbu."

„Lielāko daļu laika mēs pavadām strādājot, bet veltām laiku arī viens otram. Manas problēmas ar redzi nav ietekmējušas mūsu seksuālās attiecības, jo mēs joprojām viens otram šķietam pievilcīgi un mums ir ļoti laba un pilnvērtīga seksuālā dzīve."

„Cilvēki mūs neapgrūtina, tomēr patīkamāk ir kopā ar Fi doties uz restorānu, kur cilvēki nemanītu manu invaliditāti un neradītu problēmas. Un mēs varētu vienkārši sēdēt, vakariņot kopā un izbaudīt vakaru."


Kallums
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google