Pasakas.net
Adrians Kārters

Adrians Kārters
ierunājis pūci Oziju

Adrianam ir 25 gadi, un viņš dzīvo Dienvidlondonā. Pēc avārijas ar motociklu pirms septiņiem gadiem viņš vairs nevar staigāt un viņam ir amputēta viena roka.

Adrians šobrīd mācās uzņēmējdarbību Vestminsteras universitātē. Mācības viņš uzsāka pirms gada. „Godīgi sakot, viņi šeit pret mani izturas brīnišķīgi. Kad ierodos, vienmēr kāds atver man durvis. Viņi nodrošina man visas iespējas, un visur var piekļūt ar riteņkrēslu – katrā ziņā atbilstoši likumam tam tā ir jābūt."

Adrians ir izveidojis uzņēmumu „Carter’s Home Cooking”. Uzņēmuma specializācija ir Karību jūras virtuve. „Mēs piegādājam ēdienu vietējiem cilvēkiem un veikaliem. Man ir līgums ar privāto bērnudārzu un pēcpusdienas nodarbību klubu. Mēs piegādājam pārtikas produktus privātiem pasākumiem, kāzām, kristībām, dzimšanas dienām un visur, kur mums piedāvā darbu, es gribu iesaistīties."

Adrianam ir lieli plāni paplašināt savu uzņēmumu: „Cerams, ka es kļūšu par tādu pašu sinonīmu Karību jūras virtuvei kā restorānu ķēde Nando. Ikviens taču ir dzirdējis par Nando. Jums jādomā tālejoši un jārīkojas atbilstoši."


Ozijs
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google