Pasakas.net
Izobella (Izija) Bulmere

Izobella (Izija) Bulmere
ierunājusi truseni Roksiju

Izijai ir 22 gadi, un viņa izmanto riteņkrēslu. Viņa dzīvo Leonarda Češīra invalīdu organizācijas „Lavender Fields” pakalpojumu centrā Hičinā un strādā kā brīvprātīgā Vēža pētniecības centra labdarības veikalā pilsētas centrā otrdienās un Gārdenhausas Veco ļaužu aprūpes centra veikalā trešdienu pēcpusdienās.

„Es ļoti vēlos strādāt veikalā un šobrīd aktīvi meklēju darbu. Diemžēl man neko nepiedāvā, jo ir problēmas ar piekļuvi darba vietai riteņkrēslā, taču es turpināšu darba meklējumus."

2008. gada janvārī Izija saderinājās ar Bīniju – draugu, ar kuru satiekas astoņus mēnešus.

Runājot par abu attiecībām, Izija sacīja: „Mēs ar Bīniju bijām draugi apmēram divus gadus, līdz kļuvām par pāri. Mēs abi bijām desmit cilvēku grupā, kas kopā apmeklēja Hičinas bārus un klubus un devās uz kino Stīvnidžā. Manu draugu lokā ir cilvēki gan ar, gan bez invaliditātes. Es devos uz klubu ar saviem draugiem, Bīnijs – ar saviem. Tā kā bieži pavadījām laiku kopā, abas grupas apvienojās un visi kļuvām par draugiem."

„Kad Bīnijs mani uzaicināja uz tikšanos, es nemeklēju puisi, bet man viņš patiešām patika. Es domāju, ka viņš patiešām ir jauks cilvēks, un man patika viņa nepakļāvīgie mati un auskari. Mums kopā ir ļoti labi, jo mums patīk vienas un tās pašas lietas un ar viņu kopā ir viegli. Mēs varam sarunāties par it visu, un viņš ir cilvēks, ar kuru vēlos visvairāk būt kopā."


Roksija
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google