Pasakas.net

Pasakas

Pingus Posta spēle

pp1.jpg
Samazināt teksta izmēru Palielināt teksta izmēru


Pingus Posts satikās ar meiteniEviju Ēveli. Viņiem bija daudz kas kopīgs. Abi bija zaļā krāsā,mācījās augstskolā par dārzniekiem, dzīvoja kopmītnēs un strādāja nedarbus. Pingum bija divdesmit gadi, bet izskatījās kā pusaudzis. Tiesa gan viņiem abiem garšoja kāposti.Varbūt tāpēc viņi bijatik gari. Neviens nespēja precīzi nomērīt ne Pingu, ne Eviju, jo katrs lineāls rādīja savu rezultātu. Par to viņi tikai smējās.

Pingus un Evijaizdomāja jaunu un interesantu sporta veidu „PingEvPostKāpostēšana”saviem studiju biedriem. Uzaicināja uz pirmo spēli, kas notika uz ledus. Jāspēlē hokejs. 20 minūšu laikā jāapēd vai jāpacienā skatītāji ar svaigskābētiem kāpostiem. Tikai 10 kg! Visu laiku jākustina mute, jāēd un jāslido. Neko nedrīkstēja neko nomest zemē vai bāzt kabatās, maisiņos, pat somās.Tā tik bija spēle! Kad man tuvojās, paslēpos zem sola, jo bija bailes iegūt jaunu punu.

Bet notika brīnums! Enerģiskā vecmāmiņa arī bija klāt, lai dotu padomus. Bet Pingus vecmāmiņai spēles gaitā neatļāva iejaukties. Paši Posti ar uzdevumu tika galā. Protams, ka nepārspēts palika pats Pingus Posts. Kas tā bija par spēli! Par to runāja vēl vairākus mēsešus kopmītnēs.

Postu ģimene dzīvoja labi, jauki un laimīgi.

 1. a
 2. b
 3. c
 4. d
 5. e
 6. f
 7. g
 8. h
 9. i
 10. j
 11. k
 12. l
 13. m
 14. n
 15. o
 16. p
 17. r
 18. s
 19. t
 20. u
 21. v
 22. z
 23. visas
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google